Logo

scrollدسته بندی:
آموزش هاترینر چیست؟ قراراست در این مقاله به این سوال پاسخ دهیم پس با ما همراه باشید.

ترینر یک بازی یک برنامه Third-Party است که با استفاده از آن می شود بعضی قابلیت های خاصی را در گیم مخصوص خودش را فعال و یا غیر فعال کرد و یا انواع چیت را مانند جان بینهایت و … روی بازی اعمال کرد.

 

هر بازی معمولا یک سری دیتا از وضعیت بازیکن مثل جان بازیکن، سلاح های در دسترس، وضعیت آب و هوا و .. در جایی از کامپیوتر ذخیره میکند. کاری که ترینر انجام می دهد دقیقا تغییرهمین اطلاعات است.

 

تاریخچه

در حدود سال های 1980 تا 1990 میلادی، بازی ها به صورت خودجوش در داخل خود ترینر داشتند، هنگامی که بازی برای اولین بار اجرا می شد، آن نیز اجرا شده و از بازیکن پرسشی تحت عنوان این که می خواهند بازی را با استفاده از چیت و یا بدون استفاده از آن جلو ببرند، می شد. اما در حال حاضر ترینر ها توسط گروه های دیگری ساخته و جداگانه برای دانلود قرار داده می شوند. 

 

آیا ترینرها ویروسی هستند؟

خیر، ویروسی نیستند اما شما باید به این نکته توجه کنید که به سایت های مورد اطمینان رفته و ترینر را دانلود کنید، ممکن از بعضی از سایت ها ترینر های آلوده به ویروس را در اختیار شما قرار دهند.

 

نحوه استفاده از ترینر ها

ترینر بازی ها معمولا دارای تنظیماتی بسیار ساده و راحت می باشند تا تمام گیمر ها به راحتی بتوانند از آن ها استفاده کنند. در فایل دانلود شده معمولا یک فایل از نوع exe. که فایل اجرایی می باشد و یک فایل با نام Readme.txt که در داخل آن اطلاعات ترینر، امکانات و نحوه استفاده از آن نوشته شده است.

 

ترینر توسط چه کسانی ساخته می شوند؟

معمولا توسط گروه های متفرقه گیمینگ و افراد مختلف ساخته می شود، گروه هایی مثل:

PizzadoxMaxtreLinGonFLiNGh4x0rMrAntiFun

دانلود ترینر

شاید برای شما هم سوال پیش آید که از کجا می شود که ترینر بازی های مختلف را دانلود کرد؛ وبسایت کافه گیم فارسی جدید ترین ترینر های بازی ها را برای شما در وبسایت خود قرار داده است. شما می توانید از اینجا ترینر بازی مورد علاقه خود را پیدا کنید.

مطالب مرتبط


guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments